מגנטים נדירים לאירועים

לפעמים כאשר אנו נמצאים באירוע, ובמיוחד כאשר אנחנו בעצמנו מוקד החגיגה- האושר וההתרגשות גורמים לנו “ללכת על ענן” והתחושה היא, שלמחרת אנחנו עלולים לא לזכור את כל הפרטים והרגעים השמחים שהתרחשו בו. חברת לובלי המציעה מגוון אטרקציות לאירועים, ממליצה להזמין צלם מגנטים לאירוע- בין אם זו חגיגת בר מצווה, חתונה או שמחה משפחתית אחרת- על מנת לתעד אותו באופן האיכותי ביותר, ולהשאיר לכם ולאורחים שלכם מזכרת מהחגיגה שאותה תרצו לזכור כל החיים, כאשר תמונותיהם יודפסו על מגנטים משובחים ועמידים.

מגנטים נדירים לאירועים שאף אחד לא ישכח

אז נכון שכיום בדור הסמארטפונים, כולם מצלמים את כולם בזמן אמת- ותמונות מהאירוע כבר נשלחות מאורח אחד לשני עוד לפני שהוא בכלל הסתיים. אבל למרות הכול, אין מי שלא ישמח לקבל מזכרת מוחשית, כזו שאי אפשר למחוק- ובמיוחד שתאפשר לו להיזכר עד כמה הוא נהנה אצלכם בחגיגה. צלם מגנטים שיעבור בין האורחים מתחילת האירוע, דרך שלב הריקודים ועד לסיומו- ידאג לכל אחד מהמוזמנים שירצה בכך לפיתוח תמונה של עצמו, המודפסת על מגנט איכותי שניתן להצמיד למקרר וליהנות ממנה עוד שנים רבות.

מדוע חשובה איכות המגנט שעליו תודפס התמונה?

גם ילדים קטנים וגם סבתות מבוגרות ישמחו להצטלם ביחד, ולקבל בסוף האירוע מתנה קטנה, שהיא למעשה מזכרת שימושית עבורם. במידה והתמונה לא תודפס בצורה טובה ועל מגנט מחומר גלם שאיננו איכותי מספיק- היא עלולה להתבלות עם הזמן, לדהות או להתקלף מהמגנט עצמו. מסיבה זו חשוב מאוד לבחור בצלם מגנטים שישתמש בחומרים הטובים ביותר, וינפיק לכם מגנטים נדירים לאירועים שייזכרו לזמן רב, בזכות איכות ההדפסה הגבוהה של התמונות שתעניק להן עמידות.

תמונה על מגנט היא אחת מבין האטרקציות האהובות והפופולריות ביותר של חברת לובלי, והיא גורמת להנאה רבה אצל אורחים מכל הגילאים. בשלב התכנון של האירוע, חשוב לבדוק מה יעשה אותו לייחודי וכיצד אפשר לשלב בתוכו הפתעות מרגשות שישמחו את האורחים שלכם, מקטן ועד גדול. שילוב של כמה אטרקציות באירוע אחד, יכול להרים אותו בכמה דרגות ולהעצים את ההנאה שלכם ושל המוזמנים.

מגנטים נדירים לאירועים

צרו איתנו קשר עכשיו